.
.
  • ارسال به دوستان
  • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

بازديد معاون اعتبارات و راهبري شعب بانك صنعت و معدن از صنايع استان فارس

عبدالرضا ولي الهي عضو هيأت عامل و معاون اعتبارات و راهبري شعب به همراه سيد مهدي صدري رييس اداره بازاريابي و بانكداري شركتي بانك صنعت و معدن از سه واحد توليدي بزرگ در استان فارس بازديد نمود.
1399/8/25 يكشنبهتعداد بازدید:212
.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، سه واحد توليدي گروه فاتح صنعت كيميا، گروه كولر هوايي آبان و گروه سازه پيوند در اين سفر مورد بازديد قرار گرفتند.
گروه فاتح صنعت كيميا با 6 هزار نفر نيروي كار شامل 16 واحد توليدي در حوزه نفت، گاز، پتروشيمي و خدمات به دكل هاي نفتي و گازي است.
گروه كولر هوايي آبان با اشتغال 1500 نفر شامل 5 واحد توليدي در حوزه ساخت تجهيزات نيروگاهي و نفت و گاز مي باشد.
گروه سازه پيوند نيز با 500 نفر اشتغال در حوزه ساخت سازه هاي فولادي فعاليت مي نمايد.
مديران ارشد و اجرايي بانك در نشست با مسؤلين اين واحد هاي توليدي ضمن اشاره به لزوم تمركز حساب شركت ها و مشتريان در شعب بانك صنعت و معدن و ضرورت استفاده از خدمات اعتباري مانند ضمانتنامه و اعتبارات اسنادي بر تأثير روابط متقابل و مؤثر بانك با مشتريان خوشنام خود در تسهيل و تسريع ارائه خدمات متنوع بانكي و تسهيلات مورد نياز آنان تأكيد كردند.
همچنين معاون اعتبارات و راهبري شعب و رييس اداره بازاريابي و بانكداري شركتي بانك صنعت و معدن در جلسه اي كه با حضور كاركنان مديريت استاني اين بانك برگزار گرديد، ضمن تقدير از همكاران به بررسي عملكرد هفت ماهه آنان پرداختند و در خصوص اجراي بانكداري شركتي و پيگيري مسايل و مشكلات واحد هاي توليدي اين استان رهنمودها و راهكارهايي را مطرح نمودند.
در اين جلسه مقرر گرديد تا پايان سال همكاران شعب و مديريت هاي استاني در خصوص جذب منابع، درآمد هاي كارمزدي و وصول مطالبات تمامي تلاش و توان خود را به كار گيرند.
.
.

بيشتر
نسخه قابل چاپ

.تهـران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع چمران، شماره 2917

.22029811-19

.1965643511

.info[@]bim.ir

.19615-314

.

تمام حقوق برای بانك صنعت و معدن محفوظ می باشد.