.
.
  • ارسال به دوستان
  • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
پيام مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت سالگرد تأسيس اين بانك
دكتر حسين مهري مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت سالروز تأسيس اين بانك پيامي صادر كرد.

ادامه خبر

بازديد عضو هیأت عامل بانک صنعت و معدن از چندین واحد صنعتی در استان اصفهان
عضو هیأت عامل بانک صنعت و معدن از چندین واحد صنعتی در استان اصفهان به منظور ارزیابی وضعيت اين واحدهای صنعتی و تأمین مالی آنها بازدید نمود.

ادامه خبر

با حضور معاون رياست جمهوری؛
طرح های فولاد گستر آتنا و كوشاب غرب با تسهیلات بانك صنعت و معدن به بهره برداری رسيد
با تسهيلات بانك صنعت و معدن، طرح هاي فولاد گستر آتنا و كوشاب غرب با حضور دكتر نوبخت معاون رياست جمهوري و رئيس سازمان برنامه و بودجه و سليماني دشتكي استاندار ايلام، بسطامي و فلاحي نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، رياست سازمان صمت استان و فرماندار شهرستان چرداول، روز پنجشنبه سوم مهرماه سال جاري به بهره برداری رسید.

ادامه خبر

رتبه نخست بانک صنعت و معدن در اعطای تسهیلات موضوع بند الف تبصره 18
بانك صنعت و معدن از بين 7 بانك عامل طرف قرارداد اعطای تسهیلات موضوع بند الف تبصره 18 بيشترين ميزان عملكرد (89 درصد) را به خود اختصاص داده است و پس از آن بانك هاي آينده و توسعه تعاون با عملكرد 60 درصدي و 54 درصدي نسبت به منابع ايجاد شده در رتبه هاي بعدي قرار دارند.

ادامه خبر

گزارشي از روند برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی 98 بانك صنعت و معدن
مجمع عمومي عادي سالانه بانك صنعت و معدن جهت بررسي عملكرد سال 98 برگزار شد و گزارش عملكرد هيات مديره به مجمع عمومي و همچنين گزارش حسابرس و بازرس قانوني بانك به همراه صورتهاي مالي تلفيقي گروه و بانك براي دوره مالي منتهي به 29 اسفند ماه سال 98 در اين مجمع ارائه و مورد تصويب اعضا قرار گرفت؛ به اين ترتيب بانك صنعت و معدن اولين بانك دولتي است كه موفق به برگزاري مجمع عمومي عادي سالانه خود در طي سالجاري شده است. بر همين اساس روابط عمومي اين بانك در خصوص چگونگي انجام اين فرآيند و عملكرد معاونت مالي و بين الملل در مورد تهيه گزارشات و صورتهاي مالي در موعد مقرر و دستاوردها و اهم برنامه هاي اين معاونت با دكتر سيد علي حيدري معاون مالي و بين الملل بانك صنعت و معدن به گفتگو نشسته است كه در ادامه آمده است:

ادامه خبر

پيام مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس
دكتر حسين مهري و مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس پيامي صادر كرد.

ادامه خبر

تصويب صورت های مالی مربوط به سال مالی منتهی به 29 اسفندماه سال 98 در مجمع عمومی عادی ساليانه بانك صنعت و معدن
با حضور اعضاي مجمع عمومي بانك صنعت و معدن صورت هاي مالي این بانك مربوط به سال مالي منتهي به 29 اسفندماه سال 98 تصویب شد.

ادامه خبر

مصاحبه با مدير بازرسي و پاسخگويي به شكايات بانك صنعت و معدن در خصوص سامانه گزارش های مردمی مبارزه با فساد (سوت زنی)
شناسایی زمینه‌ها و بسترهای فسادساز در کشور و ضرورت مبارزه همه‌جانبه با این پدیده مذموم از جمله مهمترین موضوعاتی است كه اخيراً مورد توجه ويژه قرار گرفته است؛ البته بهتر آن است این جديت در پیشگیری از فساد باشد تا مبارزه با آن زيرا اثربخش تر و مؤثرتر است.

ادامه خبر

بازديد معاونت اعتبارات و راهبری شعب بانك صنعت و معدن از واحد های توليدی استان سمنان
عضو هيأت عامل بانك صنعت و معدن به همراه رييس اداره بازاريابی و بانكداري شركتی اين بانك از چندين واحد صنعتی در استان سمنان جهت ارزيابی اين طرح های صنعتی و تأمين مالی آنها بازديد نمودند.

ادامه خبر

به دستور رييس جمهور و با تأمين مالی بانک صنعت و معدن؛
شرکت کاشی و سرامیک تندیس ابریشم به بهره برداری رسيد
شرکت کاشی و سرامیک تندیس ابریشم به دستور رييس جمهور و با تسهيلات بانك صنعت و معدن از محل منابع صندوق توسعه ملي و منابع داخلي اين بانك، روز بيستم شهريورماه سال 99 و با حضور رزم حسینی استاندار استان، عسکری عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن و اسدی و ولی الهی اعضای هیات عامل این بانک و به دستور رییس جمهور بصورت مجازی به بهره برداری رسيد.

ادامه خبر

همایش مجازی بررسی ارزیابی عملکرد کارکنان شعب بانك صنعت و معدن برگزار شد
در راستاي استقرار نظام ارزيابي عملكرد كاركنان در بانك صنعت و معدن، همايش مجازي بررسي عملكرد كاركنان شعب اين بانك در تاريخ هجدهم شهريور ماه به رياست حسين عسكري عضو هيأت مديره و با ارتباط آنلاين با مديران استاني و رؤساي شعب اين بانك برگزار شد.

ادامه خبر

پرداخت 88 هزار ميليارد ريال تسهيلات توسط بانك صنعت و معدن در پنج ماهه اول سال 99
بانك صنعت و معدن در پنج ماهه نخست سال جاري بالغ بر 88 هزار ميليارد ريال در قالب تسهيلات سرمايه ثابت و در گردش از ابتداي سال تا پايان مردادماه به متقاضيان پرداخت كرده است.

ادامه خبر

در مصاحبه با مدير بانك صنعت و معدن استان اصفهان مطرح شد؛
تفويض اختيارات انجام شده به استانها منجر به ارتقاء عملكرد شعب می شود
استان اصفهان به لحاظ دارا بودن صنايع و شركت هاي بزرگي همچون ذوب آهن، مجتمع فولاد مبارکه، پالایشگاه، شرکت پلی‌اکریل اصفهان و همچنین واحدهاي متعدد سرامیک و کاشی‌سازی و معادن سنگ و سنگ‌بری از جمله قطب هاي صنعتي كشور محسوب می‌شود. از صنایع دیگر اين استان می‌توان به واحدهاي توليد ظروف چینی، سرامیک، لوازم خانگی، سیمان، ورق موجدار، خودروسازی، صنایع نظامی، صنایع هواپیماسازی، ساخت لوازم و تأسیسات گازی، صنایع مواد غذایی، فراورده‌های لبنی، ریسندگی، نساجی اشاره نمود.

ادامه خبر

به دستور رئیس‌جمهور افتتاح شد؛
فاز يكم پتروشيمی بوشهر با مشاركت بانك های صنعت و معدن و توسعه صادرات ايران به بهره برداری رسيد
فاز یک بزرگترین پروژه پتروشیمی کشور از لحاظ حجم تولید به دستور رئيس جمهور و با مشارکت سندیکایی بانک صنعت و معدن و بانک توسعه صادرات ایران و فایناس دو میلیارد یورویی خارجی به بهره برداری رسید.

ادامه خبر

مدیر امور حقوقی بانك صنعت و معدن منصوب شد
دكتر حسين مهري مديرعامل بانك صنعت و معدن در حكمي، سيد نبي هاشمي كروئي را به سمت مدیر امور حقوقي بانك صنعت و معدن منصوب كرد.

ادامه خبر

پيام مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت شهادت سرور و سالار شهيدان و ياران با وفايش
دكتر حسين مهري مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی پيامي صادر كرد. در اين پيام آمده است:

ادامه خبر

مديرعامل بانك صنعت و معدن:
اين بانك، نقش مهمی در ايجاد زيرساخت های توسعه ای و اشتغال پايدار در كشور داشته است
دكتر حسين مهری در نشست مشترک مشاوران و رابطين امور مجلس سازمان های تابعه امور اقتصادي و دارايي كه به میزبانی بانک صنعت و معدن برگزار شد، اعلام داشت: اين بانك، نقش مهمي در ايجاد زيرساخت هاي توسعه اي و اشتغال پايدار در كشور داشته است.

ادامه خبر

تقدير استاندار همدان از عملكرد مديريت بانک صنعت و معدن استان در خصوص حمایت از تولید
سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان از حمایت های بانک صنعت و معدن این استان در حمايت از توليد و اعطاي تسهيلات تبصره 18 قانون بودجه قدردانی کرد.

ادامه خبر

پیام مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت هفته دولت
دكتر حسين مهري مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ضمن تسليت فرا رسيدن ماه محرم و ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت امام حسين (ع) پیامی صادر کرد.

ادامه خبر

12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ

.تهـران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع چمران، شماره 2917

.22029811-19

.1965643511

.info[@]bim.ir

.19615-314

.

تمام حقوق برای بانك صنعت و معدن محفوظ می باشد.