.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
  • ارسال به دوستان
  • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار بانک

بازديد عضو هیأت مديره بانک صنعت و معدن از چندین واحد صنعتی در استان خوزستان

حسين عسكري عضو هیأت مديره بانک صنعت و معدن از چندین واحد صنعتی در استان خوزستان به منظور ارزیابی وضعيت اين واحدهای صنعتی و تأمین مالی آنها بازدید به عمل آورد.
1399/12/3 يكشنبهتعداد بازدید:206
.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، وي در اين سفر به شهرستان دزفول مراجعه نمود و از واحد تولیدی فولاد روهينا جنوب كه با مشاركت بانك به بهره برداري رسيده بازديد كرد.
مهندس عسكري در ادامه اين سفر در شهرستان گتوند حضور يافت و در جلسه اي كه به منظور ديدار با مديران واحدهاي توليدي شهرستانهاي ياد شده و با حضور صالحي نيا معاون وزير صمت و رئيس سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران ( ايدرو)، شهبازي مدير كل دفتر سرمايه گذاري و تامين منابع مالي وزارت صمت، گيلاني نماينده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شوراي اسلامي و تني چند از مسؤلان استاني برگزار شد، شركت كرده و به بررسي مشكلات 65 واحد توليدي مستقر در اين استان پرداخت و تصميماتي را در جهت مساعدت به آنان اتخاذ نمود.
عضو هيأت مديره اين بانك در ادامه از طرح پتروشيمي پارس كيميا كلر و واحد توليد كلر آلكالي آن كه با تسهيلات ارزي و ريالي بانك صنعت و معدن ايجاد و در دهه فجر سال جاري به بهره برداري رسيده است، بازديد كرد.
.
.

نسخه قابل چاپ

.تهـران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع چمران، شماره 2917

.22029811-19

.1965643511

.info[@]bim.ir

.19615-314

كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
.

تمام حقوق برای بانك صنعت و معدن محفوظ می باشد.