.

رسانه
اخبار بانک
افتتاح اولين شعبه شركت صرافي بانك صنعت و معدن
شركت صرافي صنعت و معدن، اولین شعبه صرافی خود را با هدف جلب رضايت مشتريان و گسترش خدمات ارزی با حضور مديرعامل بانك صنعت و معدن افتتاح کرد.

ادامه خبر

توسعه ارائه خدمات غيرحضوری بانك صنعت و معدن در شرايط بحرانی همه گيری كرونا
مصطفي راستي فر مدیر امور راهبری شعب بانك صنعت و معدن اعلام داشت: همراستا با اجراي مصوبات و ابلاغيه هاي ستاد ملي مقابله با كرونا، اين بانك خدمات ديجيتالي خود را جهت كاهش مراجعه هاي حضوري و ارتقاء كيفيت و سرعت ارائه خدمات به مشتريان شامل سامانه پات (پذیرش اینترنتی درخواست تسهیلات)، سدف (سامانه اينترنت بانك دیجیتال فرایندی)، هدف (همراه بانك دیجیتال فرایندی) و ساحب (سامانه اعتبارات حدی بانکی) توسعه داده است.

ادامه خبر

تشريح جزييات و مزاياي قانون جديد چك
قانون جدید چک كه از ابتدای آذرماه اجرایی می‌شود، داراي مزاياي بسياري براي فعالان اقتصادي است و موانع و خلاءهاي قوانين پيشين را از سر راه آنان بر مي دارد.

ادامه خبر

پيام تبريك مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت هفته بسيج
دكتر حسين مهري مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت هفته بسيج پيام تبريكي صادر كرد.

ادامه خبر

مدیر بانک صنعت و معدن استان لرستان: ۶ واحد غیرفعال صنعتی اين استان از سال گذشته تاکنون توسط این بانک احیا و به چرخه توليد بازگردانده شده است
بهروز دارایی نژاد اعلام کرد: بانک صنعت و معدن به دنبال تحقق رسالت خود در راستای رشد تولید، اشتغال و شکوفایی صنعت کشور، ضمن تسهیل شرایط واگذاری واحدهای تملیکی، 6 واحد صنعتي را احيا و به چرخه توليد بازگردانده است.

ادامه خبر

بيشتر

.تهـران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع چمران، شماره 2917

.22029811-19

.1965643511

.info[@]bim.ir

.19615-314

.

تمام حقوق براي بانك صنعت معدن محفوظ مي باشد.