.

رسانه
اخبار بانک
پيام مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت سالگرد تأسيس اين بانك
دكتر حسين مهري مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت سالروز تأسيس اين بانك پيامي صادر كرد.

ادامه خبر

بازديد عضو هیأت عامل بانک صنعت و معدن از چندین واحد صنعتی در استان اصفهان
عضو هیأت عامل بانک صنعت و معدن از چندین واحد صنعتی در استان اصفهان به منظور ارزیابی وضعيت اين واحدهای صنعتی و تأمین مالی آنها بازدید نمود.

ادامه خبر

با حضور معاون رياست جمهوری؛
طرح های فولاد گستر آتنا و كوشاب غرب با تسهیلات بانك صنعت و معدن به بهره برداری رسيد
با تسهيلات بانك صنعت و معدن، طرح هاي فولاد گستر آتنا و كوشاب غرب با حضور دكتر نوبخت معاون رياست جمهوري و رئيس سازمان برنامه و بودجه و سليماني دشتكي استاندار ايلام، بسطامي و فلاحي نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، رياست سازمان صمت استان و فرماندار شهرستان چرداول، روز پنجشنبه سوم مهرماه سال جاري به بهره برداری رسید.

ادامه خبر

رتبه نخست بانک صنعت و معدن در اعطای تسهیلات موضوع بند الف تبصره 18
بانك صنعت و معدن از بين 7 بانك عامل طرف قرارداد اعطای تسهیلات موضوع بند الف تبصره 18 بيشترين ميزان عملكرد (89 درصد) را به خود اختصاص داده است و پس از آن بانك هاي آينده و توسعه تعاون با عملكرد 60 درصدي و 54 درصدي نسبت به منابع ايجاد شده در رتبه هاي بعدي قرار دارند.

ادامه خبر

گزارشي از روند برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی 98 بانك صنعت و معدن
مجمع عمومي عادي سالانه بانك صنعت و معدن جهت بررسي عملكرد سال 98 برگزار شد و گزارش عملكرد هيات مديره به مجمع عمومي و همچنين گزارش حسابرس و بازرس قانوني بانك به همراه صورتهاي مالي تلفيقي گروه و بانك براي دوره مالي منتهي به 29 اسفند ماه سال 98 در اين مجمع ارائه و مورد تصويب اعضا قرار گرفت؛ به اين ترتيب بانك صنعت و معدن اولين بانك دولتي است كه موفق به برگزاري مجمع عمومي عادي سالانه خود در طي سالجاري شده است. بر همين اساس روابط عمومي اين بانك در خصوص چگونگي انجام اين فرآيند و عملكرد معاونت مالي و بين الملل در مورد تهيه گزارشات و صورتهاي مالي در موعد مقرر و دستاوردها و اهم برنامه هاي اين معاونت با دكتر سيد علي حيدري معاون مالي و بين الملل بانك صنعت و معدن به گفتگو نشسته است كه در ادامه آمده است:

ادامه خبر

بيشتر

.تهـران، خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع چمران، شماره 2917

.22029811-19

.1965643511

.info[@]bim.ir

.19615-314

.

تمام حقوق براي بانك صنعت معدن محفوظ مي باشد.